Info


WWW.FOTO-SOUKUP.CZ

Informace

Uvedené ceny jsou pouze orientační, konečná cena je závislá na dopravě, ubytování, časové náročnosti celé zakázky, nadstandartních požadavcích apod. Všechny služby poskytuji včetně ořezu a úpravy barev, aby byly fotografie připraveny k okamžitému použití.

V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat.


Svatební foto

Svatební fotografie s atmosférou, včetně příprav, obřadu, veselky, novomanželský portrét i fotografie s rodinou i hosty a všechny důležité okamžiky tohoto vzácného dne.

Po dohodě předám zpracované a upravené fotografie na CD, DVD, flash disku, v papírové podobě, nebo jako hotovou fotoknihu.

2500 - 6500 Kč / den

Divadelní foto

Fotografie představení, performance, show v kvalitě pro tisk propagačních materiálů a k prezentaci.

4000 Kč / inscenace

Děti a rodiče

Fotografie dětí která zachycuje charakter a náladu, žádný strnulý školní portrét. Kromě Vás je jistě ocení příbuzní, známí i sami potomci až povyrostou.

2500 Kč / focení cca 2-3hod.

Zvířecí mazlíčci

Fotografie Vašich mazlíčků s Vámi i sólo, ve špičkové kvalitě. Terárium ani klícka není překážka. Vzpomínky na vaše zvířátko nikdy nevyblednou.

2500 Kč / focení cca 2hod.

Ateliérové foto, glamour, portrét

Potřebujete se prezentovat, nebo chcete pouze perfektní profilovku? Glamour fotografie se hodí nejen začínajícím hercům, ale i k důvěryhodné komunikaci mailem, na firemní web, nebo jen do rámečku a na zeď.

2500 Kč / focení cca 2hod.